Молдаванин, марокканець та гвінеєць намагались незаконно потрапити в країни ЄС

НАЗАД
19 липня 2016 13:31

Протягом доби прикордонники Львівського, Мостиського та Чопського загонів в рамках проведення спеціальної прикордонної операції «Кордон 2016» запобігли декільком спробам незаконного перетину кордону громадянами Молдови Марокко та Гвінеї.

Протягом доби прикордонники Львівського, Мостиського та Чопського  загонів в рамках проведення спеціальної прикордонної операції «Кордон 2016» запобігли декільком спробам незаконного перетину кордону громадянами Молдови, Марокко та Гвінеї.

Так,  прикордонники відділу «Рава-Руська» Львівського загону виявили невідомого чоловіка, який намагався потрапити до сусідньої Польщі поза пунктом пропуску. Його без жодних документів упіймали неподалік від лінії державного кордону. У ході співбесіди порушник повідомив, що є громадянином Молдови та  мав намір потрапити в одну з країн ЄС. Наразі його доставлено до відділу прикордонної служби для з’ясування всіх обставин.

Ще одного «мандрівника» виявили прикордонники Мостиського загону. Інформацію про появу в прикордонні невідомої особи охоронцям кордону надали члени громадського формування.  Як результат вихідця з Марокко, який був без документів, що посвідчують особу, затримав дільничний інспектор.  Відповідно даного громадянина складено адміністративні документи.

Також, прикордонники Чопського загону в 50 метрах від кордону виявили  громадянина Гвінеї, який намагався незаконно потрапити до країн ЄС.  Після невдалої спроби, затриманий вирішив запропонувати дільничному інспектору грошову винагороду у розмірі 150 доларів США для вирішення питання.  На що отримав категоричну відмову. По даному факту поінформовано компетентні органи.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси