Місцевий житель допоміг прикордонникам на Закарпатті затримати нелегала із В’єтнаму

НАЗАД
01 травня 2017 12:03

Неабиякою підмогою для охоронців державних рубежів є члени громадських формувань та жителі прикордонних районів. Вже неодноразово мешканці прикордонних населених пунктів допомагали прикордонним нарядам виявляти порушників державного кордону.

Неабиякою підмогою для охоронців державних рубежів є члени громадських формувань та жителі прикордонних районів. Вже неодноразово мешканці прикордонних населених пунктів допомагали прикордонним нарядам виявляти порушників державного кордону.  

От і сьогодні вночі місцевий житель села Новоселиця, що поблизу українсько-словацького кордону, саме повертався додому, коли його на околиці сусіднього села зупинив незнайомець азіатської зовнішності. Іноземець звернувся до водія з проханням за винагороду підвезти його до кордону зі Словаччиною. Проте, розуміючи дійсні наміри свого «пасажира», свідомий житель прикордоння привіз його не до державного рубежу, а у відділ прикордонної служби «Новоселиця». Далі «мандрівником» уже зайнялись прикордонники, які й з’ясували, що нелегал, зі слів громадянин В`єтнаму, дійсно мав намір порушити кордон, аби у пошуках кращої долі потрапити до Словаччини.

Наразі, затриманого доставлено у пункт тимчасового тримання Чопського прикордонного загону для встановлення особи та з’ясування обставин правопорушення. Після цього його справу буде передано до суду.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси