Міністр охорони здоров‘я України відвідав КПВВ «Станиця Луганська»

НАЗАД
12 лютого 2022 14:10

Сьогодні з робочим візитом на Луганщину завітав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко.

Зауважимо, що це перший візит високопосадовця до КПВВ «Станиця Луганська». Зустрічав поважного гостя начальник Луганського прикордонного загону імені Героя України полковника Євгенія Пікуса полковник Юрій Петрів.

Основна увага приділялася порядку пропуску осіб через лінію розмежування під час дії карантинних обмежень.

«Наразі триває модернізація сервісної зони на території КПВВ, де планується розміщення пункту щеплення, відділення банку, співробітників пенсійного фонду, органів соцзахисту», - зауважив Віктор Ляшко.

Високопосадовця було ознайомлено з порядком здійснення контрольних операцій під час перетинання лінії розмежування та інноваціями, що створюють комфортні, а головне безпечні, умови для подорожніх в контрольному пункті в’їзду-виїзду.

«В кінці минулого року завдяки міжнародній допомозі в КПВВ «Станиця Луганська» були встановлені рентгено - телевізійні системи – інтроскопи, які допомагають охоронцям кордону підвищити безпеку та швидкість проведення контрольних процедур», - зазначив Юрій Петрів.

Нагадаємо, що 29 грудня 2021 року, було внесено зміни в порядок перетинання КПВВ, а саме скасування вимоги щодо встановлення додатку «Вдома», або проходження самоізоляції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}