Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Майже 9 тисяч доларів США хабаря троє індійців пропонували прикордонникам в Борисполі
07/04/18 - 09:52

В авіаційному пункті пропуску «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби зафіксували відразу три спроби підкупу. Майже 9 тисяч доларів США за пропуск в Україну пропонували троє громадян Індії.

Сьогодні вранці в авіаційному пункті пропуску «Бориспіль» співробітники Держприкордонслужби зафіксували відразу три спроби підкупу. Майже 9 тисяч доларів США за пропуск в Україну пропонували троє громадян Індії.

Напередодні іноземців не пропустили в Україну через не підтвердження мети їх подорожі в Україну. Очікуючи на своє повернення індійці не полишили спроб перетнути кордон. Однак цього разу вони спробували підкупити прикордонника. За безперешкодний пропуск вони запропонували хабарі у розмірі 2700, 2800 та 3000 доларів США.

На такі пропозиції військовослужбовець категорично відмовився, а громадянам Індії роз'яснено відповідальність за дані дії згідно з чинним законодавством.

По даному факту поінформовано співробітників внутрішньої безпеки відомства та представників Нацполіції. Крім того, іноземцям винесли заборону в'їзду на територію України терміном на 3 роки.

Відмітимо, що Держприкордонслужба продовжує вживати системних заходів щодо протидії будь-яким корупційним проявам на кордоні, в т.ч. відносно спроб підкупу прикордонників. В даний час триває одна з антикорупційних акцій. Загалом з початку року зафіксовано майже 250 випадків пропонування охоронцям кордону неправомірної вигоди.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню