Киянка намагалась підкупити прикордонників, аби потрапити до Криму, а росіянин – щоб побувати в Україні

НАЗАД
23 сiчня 2021 11:56

Сьогодні вночі у контрольний пункт в’їзду-виїзду «Каланчак» прибула громадянка України. Жителька Києва прямувала на територію тимчасово окупованого Криму.

Під час проходження прикордонного контролю киянка запропонувала військовослужбовцям 100 доларів США за безперешкодний перетин адмінмежі, адже за рішенням суду їй заборонено виїжджати за межі материкової частини України.

Від неправомірної винагороди прикордонники, звісно ж, відмовились, а киянку не пропустили до окупованого півострова. 

Про виявлення ознак кримінального правопорушення за ч.3 ст. 369 ККУ прикордонники проінформували Каланчацьке відділення Національної поліції та передали громадянку правоохоронцям. 

А учора  у пункті пропуску «Сеньківкак» підкупити прикордонників намагався росіянин. Він запропонував посадовій особі Чернігівського загону 4 тис. російських рублів за сприяння у пропуску через кордон двох його неповнолітніх дітей. Росіянин на мав на своїх дітей відповідних документів, тому потрапити в Україну не зміг.

По даному факту було проінформовано чергову службу Городнянського відділення поліції ГУ НП в Чернігівській області.

Крім того, направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 369 ККУ«Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси