Kit та Антон намагалися незаконно перейти кордон

НАЗАД
12 грудня 2022 15:12

Вночі біля кордону з Молдовою військовослужбовці Ізмаїльського загону затримали порушника, який ніс з собою чорного кота.

Прикордонний наряд виявив та зупинив поблизу села Нові Трояни. Затриманий виявився 28-річним одеситом, на ім’я Антон. Він зізнався, що планував перебратися за кордон та вирішив взяти із собою пухнастого улюбленця на кличку Kit.

За спробу незаконного перетинання кордону прикордонники оформили на затриманого чоловіка документи адміністративного провадження.

Варто зауважити, що це уже не перший випадок, коли чоловіки, які за віком підлягають призову під час мобілізації, намагаються порушити кордон з домашніми улюбленцями. Так, днями житель Запоріжжя планував перетнути кордон в Румунію через річку Тиса та ніс із собою йоркширського тер'єра https://dpsu.gov.ua/ua/news/Uhilyant-planuvav-pereplisti-Tisu-z-sobakoyu/, на кличку Тимофій. Благо, що прикордонники Мукачівського загону припинили відчайдушну спробу порушення кордону, яка могла коштувати життя і Тимофію і його власнику.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}