Керівники прикордонних служб України та Молдови обговорили ситуацію на спільній ділянці кордону

НАЗАД
31 травня 2022 11:01

Голова Державної прикордонної служби України та керівник Прикордонної поліції Республіки Молдова провели зустріч, на якій обговорили ситуацію на спільній ділянці кордону.

Акцентувалася увага на заходах щодо протидії правопорушенням та спільній боротьбі з викликами сьогодення. Зустріч відбулася у міжнародному пункті пропуску «Паланка».

Окремо Сергій Дейнеко та Росіан Васілой відмітили ефективну взаємодію та координацію заходів, вжитих для порятунку людей внаслідок розв’язаної росією війни проти України. Зокрема, було забезпечено впорядкований та належний перетин кордону цивільним населенням України на територію Республіки Молдова і транзит до інших країн.

У ході розмови керівники прикордонних служб також наголосили на належному рівні співпраці між регіональними та територіальними підрозділами, що забезпечило безпеку кордону України та Молдови.

Сергій Дейнеко та Росіан Васілой домовилися й надалі інтенсифікувати спільні дії, у тому числі по лінії підрозділів спеціального розшуку, щодо виявлення та ліквідації злочинних груп, причетних до організації протиправної діяльності, з метою недопущення активізації злочинної діяльності на молдовсько-українському кордоні.

Крім того, на завершення зустрічі глава Прикордонної поліції Молдови висловив слова поваги всім українцям, українським захисникам, зокрема і прикордонникам, які сьогодні самовіддано та з честю захищають свою Батьківщину.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}