Холодну, пневматичну зброю та засоби фізичного впливу прикордонники вилучили в пунктах пропуску

НАЗАД
06 травня 2019 11:17

За минулі вихідні в пунктах пропуску на державному кордоні співробітники Держприкордонслужби неодноразово вилучали холодну зброю і заборонені до переміщення через кордон предмети.

Так, у пункті пропуску «Ягодин» та «Доманове» військовослужбовці Луцького загону спільно з представниками митниці у трьох випадках виявили чотири ножі, гумові кийки та металеві кайданки.

Під час огляду втомобілів «Фольксваген» та «Ніссан», в багажних відділеннях серед особистих речей виявлено один багнет-ніж та два ножі. Автівками прямували на в'їзд та виїзд наш співітчизник та поляк. А під час перевірки транспортного засобу «Volkswagen», яким білорус їхав на в’їзд в Україну через пункт пропуску «Доманове», в багажному відділенні виявлено ніж, телескопічний та гумовий кийки і металеві кайданки.

Крім того, троє українців, які прямували через пункти пропуску «Устилуг» та «Рава-Руська», прихопили з собою гумовий кийок, ніж та пневматичну гвинтівку. Предмети виявили прикордонники Львівського загону.

За усіма випадками направлені повідомлення до Національної поліції.  

Ножі, пневматичну гвинтівку та засоби фізичного впливу вилучено встановленим порядком представниками відповідних компетентних органів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси