Громадянину Туреччини в аеропорту Херсона не вдалося підкупити прикордонників

НАЗАД
10 липня 2017 10:18

Іноземця, який перевищив термін перебування в Україні, виявили прикордонники Херсонського загону у пункті пропуску «Херсон-авіа».

Іноземця, який перевищив термін перебування в Україні, виявили прикордонники Херсонського загону у пункті пропуску «Херсон-авіа». Під час заходів контролю прикордонниками встановлено, що пасажир одного з рейсів, громадянин Туреччини, перевищив термін перебування в Україні. Іноземець за нескладання протоколу запропонував прикордонникам одну тисячу гривень.

На таку пропозицію прикордонники відповіли категоричною відмовою, та після складання адмінпротоколу, передали порушника до Національної поліції за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

Крім того, громадянин України намагався підкупити прикордонників на контрольному посту «Мар’їнка». Чоловік прямував на в’їзд з непідконтрольної території та запропоновав грошову винагороду у розмірі 300 гривень, аби його пропустили без черги. Військовослужбовці від хабара відмовилися, українець прослідував через контрольний пост встановленим порядком.

 

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси