Громадянина Нігерії засудили до 4 років позбавлення волі за підробку канадських віз

НАЗАД
24 липня 2020 13:10

У Харкові засуджено шахрая, який виготовляв підроблені канадські візи з метою незаконної легалізації іноземців в країнах ЄС.

В ході проведених заходів з протидії нелегальній міграції співробітники Головного оперативно-розшукового відділу Харківського прикордонного загону під процесуальним керівництвом Харківської місцевої прокуратури на території Харківської області викрили канал виготовлення підроблених віз Канади, які надавали дозвіл іноземним громадянам безперешкодно потрапляти на територію ЄС.

Правоохоронці, в рамках кримінального провадження, на початку цього року провели низку заходів, за результатами яких затримали організатора протиправної діяльності – громадянина Нігерії, 1986 року народження, а також встановили інших причетних до оборудки осіб.

Поряд з цим, на підставі ухвали суду, в місті Харків оперативні співробітники Держприкордонслужби провели обшуки за адресами проживання фігурантів справи, в ході яких було виявлено та вилучено чотири закордонних паспорти громадян Нігерії з проставленими у них підробленими канадськими візами, мобільні телефони, з інформацією, що підтверджувала протиправну діяльність, а також поштові декларації щодо пересилання вказаних паспортів.

Як результат, учора вироком одного з районних судів Харкова організатора протиправної діяльності – громадянина Нігерії, визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 190 «Шахрайство» КК України та призначено покарання у вигляді 4 років позбавлення волі.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси