«Гербіцидно-сигаретний транш» через українсько-молдовський кордон провалився

НАЗАД
16 червня 2021 11:06

Викорінення такого ганебного явища як корупція є першочерговим завданням для прикордонного відомства.

Зокрема і для підрозділів внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби, які запобігають, протидіють корупціонерам та, у разі виявлення, разом із взаємодіючими органами затримують їх.

Одного з таких «поціновувачів» легкої наживи викрито у Чернівецькій області. Військовослужбовця затримано в смт Кельменці у порядку ст.208 КПК України в ході реалізації матеріалів за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України.

Інспектор прикордонної служби з корисливих мотивів отримав від громадянина України неправомірну вигоду у сумі 1500 доларів США за сприяння незаконного переміщення товарів (гербіцидів та тютюнових виробів)  через українсько-молдовський кордон на ділянці відділу прикордонної служби «Кельменці» Чернівецького прикордонного загону.

Заходи проводились спільною міжвідомчою групою у складі офіцерів ВВВБ по Чернівецькому прикордонному загону ГВВВБ «Захід», співробітників УСР в Чернівецькій області ДСР НП України  та слідчими 5 відділу ( з м.д. Чернівці) ТУ ДБР в м. Хмельницький, під процесуальним керівництвом Чернівецької спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, за сприяння керівництва управління Чернівецького прикордонного загону.

Тривають невідкладні слідчі дії.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси