Двоє молдован проривалися в Україну мікроавтобусом

НАЗАД
19 квiтня 2013 11:04

 

Двох порушників, які намагалися прорватися через українсько-молдовський кордон, затримали учора ввечері прикордонники Чернівецького загону.

 

Двох порушників, які намагалися прорватися через українсько-молдовський кордон, затримали учора ввечері прикордонники Чернівецького загону.

Чоловіки  прибули  у пункт пропуску «Росошани» мікроавтобусом «Фольксваген» молдовської реєстрації  та вибрали смугу «зелений коридор». Під час перевірки документів вони намагалися уникнути прикордонно-митного оформлення та спробували потрапити на територію України. Старшим прикордонних нарядів негайно була подана команда «Бар’єр» та виставлені засоби примусової зупинки. Проте водій та пасажир розвернулися та спробували втекти вже на територію Молдови, але були затримані правоохоронцями. Під час затримання чоловіки висловлювались нецензурною лайкою в сторону прикордонного наряду та погрожували. Як з’ясувалося, обидва відчайдухи були з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Також встановили, що один із порушників є громадянином Молдови. Зі слів іншого, він також є молдованином, але подорожував з  чужим закордонним паспортом.

Порушників, на яких склали протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, передали представникам міліції.  

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}