Двоє мігрантів з Малі та Туреччини їхали потягом, використовуючи підроблений та чужий документи

НАЗАД
25 лютого 2017 13:12

В міжнародному пункті пропуску «Ягодин-залізнична станція» прикордонники Луцького загону затримали двох іноземців, які слідували в Польщу. З’ясувалося, що аби перетнути кордон вони планували скористатися підробленим та чужим паспортами.

Сьогодні вночі в міжнародному пункті пропуску «Ягодин-залізнична станція» прикордонники Луцького загону затримали двох іноземців, які слідували в Польщу. З’ясувалося, що аби перетнути кордон вони планували скористатися підробленим та чужим паспортами.

Викрили порушників вночі під час оформлення потягу «Київ - Варшава». Стосовно однієї з пасажирок у прикордонників виникли підозри чи належить їй паспорт. У результаті поглибленого вивчення документу охоронці кордону встановили, що темношкіра жінка, яка пізніше назвалась громадянкою Республіки Малі, намагалась виїхати із України по чужому німецькому паспорту. Інший мандрівник, громадянин Туреччини, який слідував в сусідньому вагоні, намагався «подолати» кордон використовуючи частково підроблений паспорт із заміною інформаційної сторінки.  

Наразі встановлюються всі обставини правопорушення, а мандрівників очікує адміністративна відповідальність за спробу незаконного перетинання державного кордону та відповідальність за використання завідомо підробленого документу.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}