Держприкордонслужба активно застосовує малу авіацію

НАЗАД
02 травня 2016 13:03

Державна прикордонна служба України в рамках посиленої охорони державного кордону активно застосовує прикордонну авіацію для проведення моніторингу. На службі в небі у постійній готовності перебувають верт

Державна прикордонна служба України в рамках посиленої охорони державного кордону активно застосовує прикордонну авіацію для проведення моніторингу. На службі в небі у постійній готовності перебувають вертольоти Мі-8 та сучасні патрульні літаки DA-40 і DA-42. Зокрема  сьогодні здійснено 3 польотні завдання та розпочато активне проведення повітряного моніторингу державного кордону на ділянках 8 прикордонних загонів в межах Північного, Південного, Східного, Азово-Чорноморського регіональних управлінь, на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим, а також обстеження виключної (морської) економічної зони і акваторії Азовського моря.  Учора за допомогою малої прикордонної авіації було здійснено також три польотні завдання з загальним нальотом майже 13 годин.

Зазначимо в рамках посилення заходів з охорони державного  кордону особлива увага приділяється морській ділянці, а також забезпечено додаткові заходи безпеки на придністровському сегменті. Для прикриття підступів з моря також задіяно 5 тактичних груп  кораблів та катерів морської охорони Державної прикордонної служби України. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси