Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Держприкордонслужба спільно з військовою прокуратурою перевіряє причетність військовослужбовців до злочинної схеми
08/12/16 - 16:09

Як вже повідомлялося, в рамках тижня протидії корупції Державна прикордонна служба України проводить низку інформаційних та інших заходів, направлених на профілактику корупційних проявів та зниження корупційних ризиків. Йдеться, в тому числі, і про посиле

Як вже повідомлялося, в рамках тижня протидії корупції Державна прикордонна служба України проводить низку інформаційних та інших заходів, направлених на профілактику корупційних проявів та зниження корупційних ризиків. Йдеться, в тому числі, і про посилення взаємодії із іншими правоохоронними органами в контексті ліквідації корупційних схем.

Так, наприкінці листопада від словацьких колег стало відомо про викриття ними каналу незаконного переправлення громадян Сирії за чеськими та словацькими паспортами і затримання кількох інспекторів, які підозрюються у причетності до цієї злочинної схеми.

Для підрозділів внутрішньої безпеки Держприкордонслужби це стало підставою для початку службової перевірки щодо можливої причетності до цієї злочинної діяльності і військовослужбовців-прикордонників.

Сьогодні до військової прокуратури вже направлено повідомлення про ознаки вчинення злочину та причетність до схеми принаймні одного військовослужбовця. Можливе залучення до злочинної діяльності ще кількох військовослужбовців перевіряється вже спільно з військовою прокуратурою. У разі, якщо їхня причетність до незаконної діяльності буде встановлена, в залежності від ступеню залучення, на них чекає дисциплінарна або кримінальна відповідальність.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню