Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Цукерки з присмаком марихуани прикордонники виявили на Одещині
13/01/18 - 13:12

Співробітники оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління разом з прикордонниками Білгород-Дністровського загону в автівці громадянина Молдови виявили наркотичну речовину. Вона була замотана в обгортки з-під цукерок.

Отримавши завчасно інформацію про можливе порушення, співробітники оперативно-розшукового підрозділу Південного регіонального управління разом з прикордонниками Білгород-Дністровського загону в автівці громадянина Молдови виявили наркотичну речовину. Вона була замотана в обгортки з-під цукерок.

26-річний громадянин Республіки Молдова повертався додому через пункт пропуску «Кучурган» вчора. Під час оформлення спільна прикордонно-митна оглядова група автівку чоловіка перевірила досить ретельно. До огляду також залучили натренованого на пошук наркотиків прикордонного службового собаку, який відразу вказав на наявність заборонених речей.

Знаходилися вони в коробці з-під цукерок. Поміж смачних шоколадних солодощів були виявлені і цукерки іншого виробництва. Винахідливий чоловік замотав сіро-зелену речовину, ймовірно марихуану, в обгортки, та таким чином сподівався провезти зілля через кордон.

Виявлену речовину, вага якої склала 10 грамів, вилучили, наразі її направили на експертизу. По даному факту проінформовано правоохоронні органи України.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню