Близько 15 тисяч прикордонників нестимуть службу в Великодню ніч

НАЗАД
30 квiтня 2016 14:49

В Великодню ніч в посиленому режимі державний кордон та громадський порядок охоронятимуть близько 15 тисяч прикордонників. На всі ділянки направлені додаткові резерви, які посилені технікою та технічними з

В Великодню ніч в посиленому режимі державний кордон та громадський порядок охоронятимуть близько 15 тисяч прикордонників. На всі ділянки направлені додаткові резерви, які посилені технікою та технічними засобами.

Разом з іншими правоохоронними органами посилені заходи безпеки в Одеському регіоні. Заходи направлені на недопущення проникнення терористів та провокаторів, а також провозу зброї, засобів терору та інших заборонених предметів. Посилено кордон з Молдовою на ділянці Придністров’я. Забезпечено цілодобове чергування ситуативних груп для реагування на зміни обстановки.

Задіяні корабельно-катерні групи для прикриття підступів з моря. В повітрі перебувають  літаки «Даймонд» для моніторингу ситуації в територіальному морі та на адмінмежі з АР Криму. Морські сили та авіація застосовуватимуться щоденно протягом усіх травневих свят.

Крім того, у взаємодії зі Збройними Силами та іншими військовими формуваннями проводяться спільні дії та оперативно-профілактичні заходи в районі проведення антитерористичної операції та на адмін межі з тимчасово окупованим Кримом.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси