телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
Біля кордону з Польщею затримали двох громадян Туреччини
21/02/18 - 09:32

Жителі прикордоння в черговий раз допомогли правоохоронцям затримати нелегальних мігрантів, які незаконно прямували через кордон.

Жителі прикордоння в черговий раз допомогли правоохоронцям затримати нелегальних мігрантів, які незаконно прямували через кордон.

Так, учора на Львівщині мешканці одного із сіл прикордоння повідомили прикордонників Мостиського загону про двох незнайомців, які перебували в населеному пункті та пішки попрямували в бік кордону.

Група реагування охоронців кордону від відділу «Шегині» негайно вирушила на пошуки ймовірних порушників та невдовзі виявила й затримала їх. Двоє чоловіків 1989 та 1991 років народження при собі мали паспорти громадян Туреччини. В ході перевірки прикордонники з’ясували, що турки декілька днів тому легально прибули в Україну повітряним сполученням. Також іноземці повідомили, що в прикордоння прибули з метою незаконного переходу кордону, аби в подальшому дістатися до країн західної Європи.

Стосовно затриманих прикордонники склали документи справи про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Рішення по справі прийматиме суд.

 

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню