Активність нелегальних мігрантів на кордоні не спадає

НАЗАД
10 серпня 2018 10:07

Загальна кількість затриманих на кордоні нелегальних мігрантів у липні зросла на 3% у порівнянні з активним червнем. Упродовж минулого місяця затримано 240 «мандрівників».

При цьому з загальної кількості порушників за незаконне перетинання державного кордону прикордонним відомством затримано 144 мігранти, тоді як у червні кількість затриманих становила 98 осіб. За останні три роки це найбільш активний липень (у липні 2017 р. – 89, у липні 2016 р. – 109).

Серед «шукачів щастя» в інших країнах переважно є громадяни В’єтнаму, яких затримано майже 40 осіб, Бангладеш та Пакистану – по 17 осіб, а також  вихідці з Іраку, Шрі-Ланки, Молдови, Росії, Марокко, Монголії, Індії, Ірану, Еритреї, Афганістану та Туреччини. Також у липні спостерігається зростання кількості групових порушень і незаконних перетинань кордону громадянами Бангладеш та в останні тижні Туреччини.

Найбільше охоронці кордону затримували нелегальних мігрантів на кордоні з Румунією (збільшення у порівнянні з червнем у 3,5 рази), Угорщиною (збільшення у 2,5 рази) та Польщею (збільшення на 43%).

Орім цього, відмічається певне зменшення кількості іноземців, які порушили правила перебування в Україні. Таких осіб у липні цього року виявлено майже 90, тоді як в червні їх кількість становила 135 осіб.

Окремо фіксується зростання кількості спроб потенційних мігрантів законним шляхом потрапити в Україну. Всього в пунктах пропуску в перетині кордону в липні відмовлено 435 потенційним нелегальним мігрантам, що є на 24% більше у порівнянні з червнем. Таку категорію осіб склали переважно громадяни Туреччини, Індії, Іраку та Лівії, Молдови, Грузії, Нігерії, Росії та Ірану.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси