Агента КДБ Білорусі викрили у Волинській області. Він мав налагодити канал поставки зброї в Україну

НАЗАД
24 березня 2021 09:48

Оперативні підрозділи Державної прикордонної служби спільно з контррозвідкою СБ України викрили та припинили дії агента білоруської спецслужби.

Заходи проводилися під процесуальним керівництвом Волинської обласної прокуратури.

Основним завданням чоловіка було налагодити канал постачання в Україну зброї та товарів військового призначення з Російської Федерації. Для цього агент Комітету державної безпеки Республіки Білорусь мав втягнути у злочинну діяльність співробітника Держприкордонслужби України.

Зброя та інше спорядження повинні були надходити в нашу країну в межах ділянки кордону у Волинській області транзитом через територію Білорусі з Росії.

Додатково за завданням кураторів білоруський агент мав збирати різні дані та інформацію персонального характеру відносно прикордонників і митників, які несуть службу на кордоні з Білоруссю, а також співробітників інших правоохоронних органів України.

Затримали його під час чергового приїзду для зустрічі з начебто завербованим прикордонником.

Завдяки спільним діям, Держприкордонслужба та Служба безпеки України не лише завадили налагодженню поставки в Україну зброї та спецзасобів, які могли застосовуватися для дестабілізації ситуації, а й активно протидіють розвідувальній діяльності іноземних спецслужб.

Наразі стосовно викритого агента проводяться процесуальні заходи. Йому оголошено підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.114 (шпигунство) ККУ.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси