Афганці із Дубая та іранець зі Стамбула – прикордонники виявили три підроблених документи

НАЗАД
01 жовтня 2020 11:08

Учора ввечері та сьогодні вночі прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» виявили трьох іноземців з підробленими документами.

Громадянин Ірану прибув у пункт пропуску «Бориспіль» рейсом зі Стамбула. На паспортний контроль він надав закордонний паспорт громадянина Нідерландів, однак прикордонники одразу ж виявили часткову підробку сторінки з установчими даними. Не врятувала бідолаху й ID-картка громадянина Нідерландів, яку він також мав при собі. Картка теж виявилася підробленою.

Зрештою особу через кордон не пропустили, до того ж псевдонідерландець отримав заборону в’їзду на територію України терміном на три роки.

В іншому випадку двоє громадян Афганістнану планували перетнути держкордон за паспортами громадян Бразилії. Спритники прибули у «Бориспіль» рейсом з Дубая, однак документи, які мандрівники надали на контроль, мали ознаки повної підробки. Як з’ясувалося, фальшивки вони придбали в Афганістані, за кожен документ виклали аж по 9 тис. доларів США.

Рішення стосовно даних осіб було аналогічним із попереднім – непропуск із забороною в’їзду на територію України терміном на три роки.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси