Аби перетнути кордон, порушники попрямували повз залізничні колії

НАЗАД
16 лютого 2018 08:45

Нелегальні мігранти, аби дістатися країн ЄС, вдаються до нових хитрощів. Цього разу порушники прямували в Польщу повз залізничну колію.

Нелегальні мігранти, аби дістатися країн ЄС, вдаються до нових хитрощів. Цього разу порушники прямували в Польщу повз залізничну колію.

 Прикордонники затримали двох громадян Туреччини, які в обхід пункту пропуску «Мостиська-залізнична станція» пішки прямували до Європи, учора.   Двох легко вдягнених мандрівників, які з ручною поклажею прямували через засніжену дорогу повз залізницю, помітив прикордонний наряд. До кордону, щоправда, дійти вони не встигли, оскільки на зустріч їм негайно вибула група реагування прикордонників. Правоохоронці з'ясували, що в Україну турки 1990-го та 1996-го років народження прибули легально авіаційним сполученням, маршрут проклали в Інтернеті, а згодом громадським транспортом вирушили до прикордоння.  Як завжди, до Польщі вони прямували в пошуках заробітку.

Рішення щодо спроби незаконного перетинання державного кордону України затриманими громадянами прийматиме суд. Після чого також розглядатиметься питання щодо їх відправлення до країни походження.

А на Закарпатті прикордонники відділу «Великий Березний» Чопського загону затримали ще одного порушника, котрий намагався дістатися до країн ЄС. Чоловіка, який назвався громадянином Молдови, охоронці зупинили після спрацювання спеціального сигнального пристрою. До Словаччини він не дійшов100 метрів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси