Зупинимо ядерну контрабанду

НАЗАД
18 квiтня 2021 11:21

Держприкордонслужба проводить активну роботу з протидії переміщення через кордон зброї, вибухових, отруйних, радіоактивних речовин та інших предметів, що можуть бути використані як засоби вчинення терористичних актів.

У рамках програми міжнародної технічної допомоги «Виявлення та припинення ядерної контрабанди» Міністерства енергетики США на базі Головного центру підготовки особового складу Держприкордонслужби завершилася двотижнева підготовка персоналу, який несе службу безпосередньо у пунктах пропуску.

Прикордонники отримали необхідні знання щодо визначення небезпек, які пов'язані із перевезенням небезпечних речовин та загроз розповсюдження зброї масового знищення та її компонентів. Також вони розглядали питання огляду транспортних засобів, порядку виявлення зброї, боєприпасів, наркотичних засобів, вибухівки, радіоактивних речовин та ядерних матеріалів.

Підготовка персоналу пунктів пропуску з питань виявлення небезпечних речовин містить досвід отриманий викладацьким складом завдяки Міжнародному агентству з атомної енергії (МАГАТЕ), Міністерствам енергетики та оборони США, Програмі експортного контролю та безпеки кордонів Посольства США в Україні, Координатора проектів ОБСЄ в Україні та інших.

Отримані знання забезпечать непорушність кордонів та доповнять лави прикордонників висококваліфікованим персоналом, що здатен протидіяти можливим загрозам незаконного переміщення небезпечних речовин через пункти пропуску.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси