#ЗалишайтесьВдома в дії: На кордоні зафіксовано найнижчий пасажиропотік за останній час

НАЗАД
30 березня 2020 09:27

Минулої доби співробітники Держприкордонслужби України здійснили менше 14 тисяч пропускних операцій. Це найнижчий зафіксований показник перетинань кордону.

Загалом в Україну в’їхало близько 9 тисяч осіб, більшість їх – майже 7,5 тисяч осіб – наші співвітчизники, які повернулися з-за кордону. До 5 тисяч осіб, серед яких 1,6 тисячі іноземців, оформлено на виїзд з України.

На сьогоднішній ранок на кордоні немає ані черг осіб, які подорожують власним транспортом, ані тих, хто прибув до пунктів пропуску пішки. 

Серед українців, які 29 березня повернулися з-за кордону, більше 2 тисяч осіб прибули без власного транспорту. Для перевезення піших мандрівників за сприяння Держприкордонслужби України залучалися транспортні засоби надані місцевою владою та ДСНС.

Майже 1 тисячу українців прикордонники оформили в аеропорту «Бориспіль». Ці громадяни прибули 6 спеціальними авіарейсами.

Також учора в Україну потягом з Росії прибуло майже 700 пасажирів, переважна більшість з яких – наші співвітчизники, решта – іноземці, які мають право в'їхати в нашу країну.

За добу прикордонники у взаємодії з представниками санітарно-карантинних підрозділів провели температурний скринінг та опитування про стан здоров’я понад 9 тисяч осіб. У пункті пропуску «Рава-Руська», що на Львівщині, в однієї громадянки України, яка в’їжджала мікроавтобусом, під час скринінгу було виявлено підвищену температуру в 39 градусів. Каретою швидкої допомоги особу направлено до медзакладу.

Всім особам, які прибули в Україну встановленим порядком оформлювалися інформативні згоди про самоізоляцію та надавались відповідні пам’ятки.

Крім того наголосимо, Уряд України вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2». Відповідно до прийнятих змін – особи, що відвідували країни/регіони із місцевою передачею вірусу в громаді, вважаються такими, що мали контакт з хворим на зазначену хворобу, і підлягають обов’язковій обсервації (ізоляції) протягом 14 днів після перетину державного кордону у спеціалізованих закладах, які визначаються Київською міською, обласними державними адміністраціями.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси