За добу прикордонники зафіксували 3 випадки пропонування хабарів

НАЗАД
20 серпня 2017 12:02

В пункт пропуску «Кучурган», у пішому порядку, на вихід з України прибув громадянин Молдови, 1955 року народження. Під час паспортного контролю охоронці кордону виявили, що чоловік значно перевищив встановлені терміни перебування на території Україн

Минулої доби співробітники прикордонного відомства зафіксували три випадки пропонування хабарів на кордоні з Молдовою, Польщею та на лінії розмежування.

В пункт пропуску «Кучурган», у пішому порядку, на вихід з України прибув громадянин Молдови, 1955 року народження. Під час паспортного контролю охоронці кордону виявили, що чоловік значно перевищив встановлені терміни перебування на території України. Тоді громадянин, щоб ухилитися від відповідальності, спробував «вирішити» питання та запропонував прикордонникам Білгород-Дністровського загону грошову винагороду в розмірі 1000 гривень.

А громадянин Польщі, аби незаконно виїхати з території України через пункт пропуску «Шегині», що на українсько-польському кордоні, запропонував прикордоннику Мостиського загону 100 доларів США.

Крім того, в КПВВ «Мар’їнка», військовослужбовці також зафіксували випадок пропонування грошової винагороди за безперешкодний пропуск через лінію розмежування громадянином України, що слідував з неконтрольованої території.

В усіх випадках співробітники прикордонного відомства  від неправомірної вигоди відмовилися, а факти дачі хабарів були задокументовані. Правопорушників передано представникам Національної поліції.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси