Військовослужбовець прикордонного відомства погорів на «відкаті»

НАЗАД
28 серпня 2020 13:55

У прикордонному відомстві триває очищення лав від не чистих на руку співробітників Держприкордонслужби. Одного з таких поціновувачів «легкого заробітку» було викрито на Одещині.

Факт вимагання та одержання неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів в сумі 10 тис. грн службовою особою Білгород-Дністровського прикордонного загону зафіксовано сьогодні. Військовослужбовець відділення проходження служби особовим складом відділу кадрів у таку суму оцінив вирішення питання щодо своєчасного нарахування та здійснення виплати одноразової грошової допомоги у розмірі 36 000 грн колишньому військовослужбовцю Білгород-Дністровського прикордонного загону.

Документування правопорушення відбулося за процесуального керівництва Військової прокуратури Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України, слідчими Другого слідчого відділу СУ ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві, за оперативного супроводу співробітників УСБУ в Одеській області та відділу ВВБ по Білгород-Дністровському прикордонному загону ГВ ВВБ «Південь» ДПСУ в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні  за ч. 3 ст. 368 КК України.

Наразі військовослужбовцю Держприкордонслужби повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси