Викрито злочинну групу військовослужбовців, які співпрацювали з НЗФ так званої «ЛНР»

НАЗАД
17 лютого 2018 11:24

Під керівництвом Військової прокуратури Харківського гарнізону та прокуратури сил АТО Управлінням внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби України затримано кількох військовослужбовців Східного регіонального управління Держприкордонслу

Під керівництвом Військової прокуратури Харківського гарнізону та прокуратури сил АТО Управлінням внутрішньої та власної безпеки Державної прикордонної служби України спільно з Управлінням контррозвідувальних заходів по боротьбі з тероризмом ДЗНД СБ України, ГВ БКОЗ УСБ України в Харківській області, у порядку ст. 208 КПК України затримано кількох військовослужбовців Східного регіонального управління Держприкордонслужби, зокрема, заступника начальника Харківського прикордонного загону – начальника прикордонної комендатури швидкого реагування СхРУ Держприкордонслужби України та одного військовослужбовця Сумського прикордонного загону.

За результатами кількох місяців роботи правоохоронцям вдалося задокументувати діяльність злочинної групи у складі кількох військовослужбовців Харківського та Сумського прикордонних загонів, які здійснювали розкрадання військового майна, а також організували злочинну схему отримання неправомірної вигоди за внесення неправдивих відомостей до офіційних документів, автоматизованих систем щодо перетину державного кордону України, у тому числі в інтересах осіб, які підозрюються в терористичній діяльності та участі в незаконних збройних формуваннях так званої «ЛНР». Ще одну особу зі складу цієї злочинної групи правоохоронці затримали у грудні 2017 року.

Усі причетні до протиправної діяльності підозрюються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених за  ч. 1 ст. 258-3, ч. 3 ст. 368, ч. 3 ст. 362, ч.1 ст. 366 КК України.

Слідчі заходи тривають. Розслідується також факт імовірної зради України. Декільком службовим особам найближчим часом також буде оголошено підозру у вчиненні вказаних злочинів.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}