Відомий французький письменник та філософ Бернар-Анрі Леві побував у КПВВ на Донбасі та поспілкувався з прикордонниками

НАЗАД
28 сiчня 2020 11:14

«Головна ваша зброя - те, що ви показуєте як це: проживати там і проживати тут», - з такими словами звернувся до прикордонників французький філософ, письменник, політичний журналіст Бернар-Анрі Леві поблизу лінії розмежування.

Він відомий в нашій країні та всьому світу своєю активною позицією щодо відстоювання потреби допомагати нашій державі у боротьбі за її права на свободу й незалежність. Співзасновник Агентства модернізації України Бернар-Анрі Леві ознайомився з порядком функціонування контрольних пунктів та окремо відзначив як позитив - забезпечення громадянам швидкого та комфортного перетину лінії розмежування.

Перший заступник начальника Східного регіонального управління ДПСУ – начальник штабу полковник Олександр Птиця наголосив: «Для прикордонників зі складу Об'єднаних сил основною під час виконання завдань в КПВВ є безпекова складова - протидія переміщенню через лінію розмежування зброї, боєприпасів, вибухівки, наркотичних засобів, а також - протидія проникненню представниками незаконних збройних формувань на контрольовану територію України».

Також він зазначив, що військовослужбовці Держприкордонслужби зі складу Об’єднаних сил в першу чергу непокояться про життя й здоров'я цивільних осіб та, не зважаючи на провокативні дії представників російської окупаційної влади, роблять все задля того, аби громадяни не потрапили під ворожий обстріл.

Бернар-Анрі Леві мав змогу побачити крайні позиції КПВВ та висловив підтримку українським військовим, що протидіють російській збройній агресії.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси