телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) Правоохоронці на Одещині вилучили 600 літрів спирту
31/08/17 - 14:07

Учора оперативним підрозділом Південного регіонального управління Держприкордонслужби спільно із спецпідрозділом Одеського загону та представниками ДФС в Одеській області здійснювались заходи щодо протидії незаконному виготовленню, зберіганню та транспорт

Учора оперативним підрозділом Південного регіонального управління Держприкордонслужби спільно із спецпідрозділом Одеського загону та представниками ДФС в Одеській області здійснювались заходи щодо протидії незаконному виготовленню, зберіганню та транспортуванню з метою збуту підакцизних товарів з використанням поштових відправлень.

Так, в результаті проведення комплексу оперативно-слідчих заходів в рамках досудового розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною три статті 204 КК України (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів), в приміщенні однієї з логістичних компаній міста Одеса було виявлено 600 літрів спирту. Заходи проводилися в рамках кримінального провадження, внесеного до ЄРДР.

Виявлену рідину вилучено працівниками фіскальної служби в Одеській області. Приблизна сума оцінки 60 пластикових ємностей по 10 літрів кожна складає 140 тисяч гривень.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню