(ВІДЕО) На окупованій території громадян України продовжують примушувати отримувати фейкові документи

НАЗАД
13 березня 2018 14:43

Документи на території фейкових «республік» продовжують примушувати отримувати представники незаконних збройних формувань.

Документи на території фейкових «республік» продовжують примушувати отримувати представники незаконних збройних формувань. Їх відсутність на окупованих територіях тягне за собою неприємності. Та, якщо раніше найчастіше під тиск бойовиків найбільше підпадали літні люди, то тепер підпадає молодь.

Так, в КПВВ «Гнутове» за маршрутом «Донецьк-Маріуполь» пішки прибула громадянка України 2000 року народження. У дівчини під час огляду її особистих речей було виявлено паспорт громадянина так званої «ДНР».

Співробітникам Донецько-Луганського регіонального управління громадянка пояснила, що в місто Маріуполь вона їде з метою отримання біометричного паспорта, але після досягнення 16-річного віку через «політику» так званої «міграційної служби ДНР» була змушена отримати «липовий документ». Це пов’язано з постійним перетином блокпостів бойовиків на тимчасово окупованій території, де ці документи вимагаються.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси