(ВІДЕО) На Сумщині прикордонники в черговий раз припинили спробу переміщення біжутерії та косметичних засобів

НАЗАД
30 квiтня 2017 13:57

Учора прикордонники відділу «Краснопілля» Сумського загону в черговий раз попередили спробу незаконного переміщення через державний кордон України товарів народного споживання

Учора прикордонники відділу «Краснопілля» Сумського загону в черговий раз попередили спробу незаконного переміщення через державний кордон України товарів народного споживання.

Прикордонний патруль, який здійснював перевірку держрубежу на напрямку між українським населеним пунктом Грабовське та російським Старосілля, виявив місце підготовки до порушення державного кордону України, а саме:  за кілька метрів від кордону охоронці кордону виявили 9 картонних коробок, в 6-ти з яких знаходилася біжутерія, а 3 були наповнені дезодорантами.

Як раніше повідомлялося, добою раніше вартові кордону на цьому ж напрямку виявили 2 картонні коробки наповнені біжутерією.

Наразі виявлений товар, який правопорушники скоріш за все планували незаконно перемістити через кордон до Росії, доставлений до прикордонного підрозділу, встановленим порядком буде переданий працівникам фіскальної служби. Прикордонники вживають комплекс невідкладних заходів щодо встановлення осіб, можливо причетних до вказаної протиправної діяльності.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси