Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
(ВІДЕО) На Одещині співробітники Держприкордонслужби виявили місця, де знаходилося більше 1 тонни алкоголю
03/11/16 - 08:41

Державна прикордонна служба України продовжує проводити активні оперативні заходи з протидії протиправній діяльності, що пов’язана з незаконними оборудками товарів. Так, вчора прикордонники Ізмаїльського загону спільно з представниками фіскальної служби в

Державна прикордонна служба України продовжує проводити активні оперативні заходи з протидії протиправній діяльності, що пов’язана з незаконними оборудками товарів. Так, вчора прикордонники Ізмаїльського загону спільно з представниками фіскальної служби виявили в м. Рені місця зберігання контрафактного алкоголю.

Спочатку, можливі місця, де знаходилися товари, встановили співробітники оперативних підрозділів прикордонного відомства. В рамках проведення подальших заходів спільно з фіскальною службою, відповідно до ухвал суду, були проведені обшуки в одному з приватних помешкань та приміщеннях деяких поштових перевізників. У ході перевірки міжвідомча група виявила 600 літрів фальсифікованого коньяку, 320 літрів спирту та ще близько 150 літрів інших спиртних напоїв. Виявлений фальсифікат виготовлявся в приватних помешканнях та в подальшому мав реалізовувався в Україні через кур’єрські служби.

Більше 1 тонни продукції вилучили та передали представникам фіскальної служби. За даним фактом направлене повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст.204 КК України «Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів».

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню