(ВІДЕО) На Одещині прикордонники затримали «ВАЗ», запакований 7,5 тисячами пачок сигарет

НАЗАД
15 серпня 2017 11:13

Сьогодні вночі, спільна міжвідомча група у складі прикордонників відділу «Великокомарівка» Подільського загону, співробітників оперативно-розшукового підрозділу Держприкордонслужби та СБУ, в ході реалізації отриманої інформації, на околиці населеного пунк

Сьогодні вночі, спільна міжвідомча група у складі прикордонників відділу «Великокомарівка» Подільського загону, співробітників оперативно-розшукового підрозділу Держприкордонслужби та СБУ, в ході реалізації отриманої інформації, на околиці населеного пункту Новопетрівка, що знаходиться у Великомихайлівському районі Одеської області, зупинила автомобіль «ВАЗ» української реєстрації. Керував автівкою громадянин України. Перевіривши транспортний засіб правоохоронці виявили в ньому 10 ящиків сигарет з марками акцизного збору Молдови. Крім того, на цьому напрямку прикордонний наряд зафіксував сліди під’їзду легкового автомобіля до українсько-молдовського кордону та ознаки перевантаження товарів.

Наразі тютюнові вироби, у кількості 7,5 тисяч пачок, вилучені та передані працівникам фіскальної служи. Попередня сума оцінки сигарет складає близько 113 тисяч гривень.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси