(ВІДЕО) Експертиза підтвердила, що виявлені прикордонниками в «Жулянах» комплектуючі відносяться до ПТРК «Фагот»

НАЗАД
21 сiчня 2017 13:30

Відносно комплектуючих до зброї, які були виявлені прикордонниками в аеропорту «Жуляни», була проведена відповідна експертиза. Експерти підтвердили, що вилучені комплектуючі відносяться до протитанкового керованого ракетного комплексу «Фагот»

Відносно комплектуючих до зброї, які були виявлені прикордонниками в аеропорту «Жуляни», була проведена відповідна експертиза. Експерти підтвердили, що вилучені комплектуючі відносяться до протитанкового керованого ракетного комплексу «Фагот».

Таким чином Держприкордонслужба фактично перекрила канал переміщення через державний кордон України комплектуючих до зброї.

Нагадаємо, що 19 січня в «Жулянах» під час огляду багажного відділення літака, який здійснював рейс до Ірану, увагу прикордонного наряду привернули 17 ящиків із вантажем, що не мали жодних товаросупровідних документів та не були внесені до бортового журналу судна. Зі слів екіпажу, ящики, нібито, містять ремонтний комплект для літака. Однак співробітники Держприкордонслужби спільно із представниками митниці вирішили більш детально перевірити їх вміст. У результаті огляду у 3-х ящиках були виявлені комплектуючі, які, скоріш за все, належать до складових ПТРК «Фагот». У решті ящиків містилися комплектуючі до літаків. Знайдене обладнання направили на експертизу.

За фактом виявлення предметів військового призначення направлено повідомлення до СБУ щодо реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань ознак злочинів передбачених ст. 201 КК України (контрабанда) та ст. 333 КК України (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю).

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}