(ВІДЕО) Чоловік навприсядки уникав прикордонного контролю та був затриманий прикордонниками в аеропорту «Бориспіль»

НАЗАД
04 вересня 2017 09:49

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» учора ввечері затримали порушника, який мав намір оминути прикордонний контроль.

Прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» учора ввечері затримали порушника, який мав намір оминути прикордонний контроль.

Інцидент стався в міжнародному аеропорту «Бориспіль». Чоловік прибув на лінію паспортного контролю та, дочекавшись своєї черги для проходження контролю, вирішив обійти його. Присівши навприсядки, «винахідник» проліз між кабінами, де прикордонники здійснюють перевірку документів. Чоловік був відразу помічений, а інспектор, який виявив порушника, затримав горе-подорожувальника та передав оперативним співробітникам Держприкордонслужби для проведення фільтраційних заходів.

Під час бесіди чоловік повідомив, що він житель Києва 1989 року народження. Свої дії порушник спочатку обґрунтував тим, що у такий спосіб хотів перевірити пильність прикордонників, а згодом сказав, що планував відлетіти до Нью-Йорка, рейсів у напрямку якого не було. Встановити особу поки не вдалося, при собі чоловік документів не мав, серед речей в нього було лише 45 копійок.

Наразі порушника затримано до трьох діб з метою встановлення особи, після чого він нестиме відповідальність за свої дії згідно з чинним законодавством.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси