телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
В аеропорту «Бориспіль» прикордонники виявили підробки в документах подорожуючих
11/01/19 - 10:01

Учора прикордонники окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» на міжнародних рейсах викрили двох іноземних громадян, які намагались використати фальшиві документи.

Під час вибіркового контролю транзитних пасажирів з країн ризику, прикордонники виявили іноземця, який надав для перевірки частково підроблений швецький паспорт. Відтак, було з’ясовано, що правопорушник є громадянином Іраку, а «липовий» документ він придбав у Туреччині за великі гроші.

В іншому випадку співробітники Держприкордонслужби виявили підроблену посвідку на постійне проживання в Україні у громадянки Великобританії, яка прибула рейсом з Лондона. Під час перевірки особи стало відомо, що жінка перевищила терміни попереднього перебування в Україні, і тому, цього разу вирішила використати підроблений документ аби безперешкодно потрапити в нашу країну.

Наразі швецький документ вилучено. «Англійці» заборонено в’їзд в Україну на три роки та до НП направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого статтею 358 КК України. Порушників буде повернуто зворотнім рейсом.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню