телефон довiри - 0 800 218 808
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
В аеропортах «Харків» та «Бориспіль» прикордонники затримали двох іноземців, які знаходилися у розшуку за шахрайство та грабіж
09/01/17 - 12:05

В аеропорту Харкова співробітники Держприкордонслужби виявили громадянина Ізраїлю, який розшукувався за скоєння кримінального злочину на території республіки Польща.

Вчора в аеропорту Харкова співробітники Держприкордонслужби виявили громадянина Ізраїлю, який розшукувався за скоєння кримінального злочину на території республіки Польща.

Виявили іноземця під час здійснення прикордонного контролю пасажирів рейсу «Харків – Тель-Авів». Відносно 58-річного чоловіка спрацювала база даних Інтерпол. З’ясувалося, що його розшукували для притягнення до кримінальної відповідальності за шахрайство у сфері торгівлі, банківське та фінансове шахрайство. Прикордонники одразу затримали чоловіка та проінформували представників Національної Поліції.

Ще одного іноземця затримали сьогодні в аеропорту «Бориспіль». Здійснюючи оформлення пасажирів на рейс з Києва до Лондона прикордонники встановили, що відносно громадянина Республіки Білорусь відбулось спрацювання бази Інтерпол. Чоловік перебував у міжнародному розшуку за грабіж. 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню