В Україну не пропущено 10 іноземців, які прямували на зліт байкерського клубу

НАЗАД
16 червня 2017 11:05

16 червня розпочнеться відкриття з’їзду світових прихильників мотоциклів та презентація діяльності байкерського клубу «Hells Angels».

Співробітники Держприкордонслужби у взаємодії з іншими правоохоронними органами проводять весь необхідний комплекс заходів, аби забезпечити належний правопорядок у Києві під час світової зустрічі байкерів. В межах компетенції прикордонники посилили заходи безпеки на державному кордоні під час здійснення прикордонного контролю.

Відмітимо, що 16 червня розпочнеться відкриття з’їзду світових прихильників мотоциклів та презентація діяльності байкерського клубу «Hells Angels».

Перші учасники цього з’їзду з інших країн почали прибувати в Україну ще декілька днів тому.

У ході оформлення прикордонники не пропустили через кордон 10 іноземців, які спрямували на зліт байкерського клубу. Один з них громадянин Марокко не мав відповідних документів для в`їзду в нашу країну, на іншого іноземця – громадянина Німеччини спрацювала база даних Інтерполу через проблеми з документами. Решта іноземців були громадянами Росії. Всі вони прилетіли в Україну трьома різними рейсами. Під час прикордонного контролю, проведеного спільно з іноземними експертами та представниками Укрбюро «Інтерпол», дані громадяни не підтвердили мети своєї поїздки, оскільки не заявляли про фактичну участь у з’їзді.

Як зазначалося на інструктивній нараді, яка відбулася у Головному управлінні Національної поліції у місті Києві, де розглядалося питання світової зустрічі байкарів, ніхто не має права переступати межу закону, тож абсолютно всі підрозділи правоохоронних структур будуть чітко взаємодіяти між собою. 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси