У Кінологічному навчальному центрі проходять підготовку чотирилапі охоронці перших осіб держави

НАЗАД
09 вересня 2020 15:46

Кінологічний навчальний центр Державної прикордонної служби України, маючи багаторічний досвід роботи, готує кінологів та службових собак не лише для потреб відомства, а й для державних структур та організацій.

Так, на базі центру проходять навчання співробітники Управління державної охорони України та однієї з охоронних фірм. Цього разу разом з ними навчаються їхні чотирилапі напарниці - Мері, Дана та Альфа.

Спритні дуети кінологів з собаками пройдуть курс підготовки по пошуку вибухових речовин, адже після навчань перед ними стоятиме важливе та особливе завдання – забезпечення безпеки перших осіб держави.

Чотирилапі помічники навчаються відчувати небезпеку на відстані, вчасно виявляти вибухонебезпечні предмети та сповіщати про загрозу свого напарника.

В ході навчання основна увага звертається на повну взаємодію між кінологом і собакою та чітке виконання команд. Пошук вибухівки вимагає від чотирилапих охоронців високої витривалості. Виявивши небезпечний предмет, собака має попередити свого напарника і ні в якому разі не брати в зуби та не торкатися небезпечної знахідки лапою, бо остання може вибухнути.

По закінченню заходів кінологи та чотирилапі сек’юріті складуть іспити, за результатами яких й отримають свідоцтва.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси