У пункті пропуску «Шегині» черги зменшилися

НАЗАД
14 червня 2020 17:45

Станом на 18.00 кількість людей, які очікують на перетин українсько-польського кордону, зменшилася.

Зазначимо, що з українського боку наразі немає обмежень, пов’язаних з карантином для громадян, які прямують за кордон. А Державна прикордонна служба України робить усе можливе, аби забезпечити безперебійний пропуск громадян через державний кордон, в тому числі і в пішому пункті пропуску «Шегині», що на кордоні з Польщею. Наразі прикордонники тут оформляють близько 70 людей на годину та понад 3 тисяч на добу. Однак після проходження прикордонного оформлення люди застрягають перед польським пунктом пропуску «Медика», де у зв’язку з карантином контрольні процедури польською стороною проводяться значно повільніше.

Співробітники Держприкордонслужби постійно інформують польських колег і звертаються з проханням пришвидшити оформлення осіб, які прямують до Польщі. Тільки сьогодні з боку українських прикордонників було майже десять таких звернень.

Для того, аби люди могли перепочити та перетнути кордон належним чином, наразі Державною прикордонною службою України та усіма суміжними службами, зокрема ДСНС, проводяться усі необхідні заходи - розгорнуті каркасні намети від сонця та дощу, забезпечено доставку питної води, а також встановлено лавки. Проводиться роз’яснювальна робота з подорожніми щодо дотримання соціальної дистанції та санітарних норм.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси