телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
У легковику та поїзді прикордонники виявили тайники з сигаретами
23/03/19 - 09:13

Учора ввечері прикордонники Чопського загону запобігли ще одній спробі незаконного переміщення через державний рубіж тютюнових виробів.

Цього разу прикордонний наряд у пункті пропуску «Ужгород» виявив сигарети у паливному баку легкового автомобіля «Volkswagen» словацької реєстрації. Під час перевірки транспортного засобу правоохоронці спільно з митниками помітили ознаки втручання у його конструктивні особливості.

Легковик вирішили оглянути поглиблено і невдовзі виявили у ньому спеціально облаштований тайник. Його було утворено шляхом вварювання пластини, яка розділяла бак на дві частини, та вирізання отвору прямокутної форми. Доступ до прихованих від прикордонно-митного контролю тютюнових виробів став можливим після повного демонтажу паливного бака та виймання пластини, яка була приклеєна до нього  і створювала видимість цілісності конструкції.

У сховок помістили 300 пачок цигарок іноземного виробництва без акцизних марок. Наразі встановлюється їхня вартість. Вилучений у 33-річного угорця автомобіль оцінили на суму понад 46 тисяч гривень.

А в пункті пропуску  «Ягодин – з/ст» прикордонним нарядом Луцького загону, в ході реалізації інформації співробітників оперативних підрозділів спільно зі співробітниками ДФС, виявлено 320 пачок сигарет під час огляду поїзда «Київ – Варшава». Власника товару не знайшлося, куриво на суму майже 6,5 тисяч гривень вилучено. 

 

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню