Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Для отримання консультації звертайтесь на email: dovira@dpsu.gov.ua
У двох автобусах прикордонники виявили понад 5 тисяч пачок курива
14/02/20 - 09:43

Сигарети на понад 140 тисяч гривень виявили прикордонники Луцького та Мукачівського загонів.

Учора ввечері в автомобільний пункт пропуску «Прикладники», що на кордоні з Білоруссю, на в’їзд в Україну прибув рейсовий автобус марки «ДАФ». За кермом транспортного засобу здійснював нерегулярні пасажирські перевезення із Білорусі наш співвітчизник.

Враховуючи аналіз ризиків щодо можливого переміщення тютюнових виробів, прикордонники спільно з митниками провели його поглиблений огляд.

В результаті огляду, в спеціально обладнаних місцях у багажних відділеннях, а також в спеціально обладнаному тайнику, який знаходився у передній частині автобуса прикордонно-митна оглядова група виявила 5000 пачок сигарет білоруського виробництва. Сигарети вартістю 125 тисяч гривень вилучено.  Автобус також вилучено, сума його оцінки встановлюється.

 А під час огляду іншого рейсового автобуса в пункті пропуску «Лужанка», що на кордоні з Угорщиною, прикордонники Мукачівського загону спільно з митниками виявили сигарети на 15 тисяч гривень. 400 пачок сигарет знаходились у господарчій сумці. Власник сумки – 29-річний громадянин України, повідомив, що прямуючи до Італії, вирішив у якості презенту придбати тютюнові вироби для своїх товаришів, які чекали на нього за кордоном. Наразі «тютюнові подарунки» у чоловіка вилучили.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню