Телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
У Національній академії Держприкордонслужби п’ять прикордонників отримали компенсацію на придбання свого житла
17/01/20 - 08:39

Учора, 16 січня, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проведено перше в 2020 році засідання Вченої ради.

Окрім основних питань порядку денного, що стосується підвищення якості підготовки офіцерських кадрів, ректор Національної академії генерал-майор Олег Шинкарук привітав п’ять родин військовослужбовців, які за рішенням Голови Держприкордонслужби полковника Сергія Дейнека отримали компенсацію  на придбання свого житла.  Загальна сума склала 5 099 000 гривень.

До недавнього часу подібні компенсації військовослужбовцям не надавались. Такий спосіб виплати дозволить військовослужбовцям самостійно обирати забудовника та місце майбутнього проживання за власним розсудом. Щасливі власники сертифікатів вже розпочали пошуки нового житла.

Ректор академії подякував Голові Держприкордонслужби полковнику Сергію Дейнеку за турботу про військовослужбовців вишу, і запевнив присутніх, що керівник відомства планує й надалі нарощувати поліпшення соціально-побутових умов прикордонників. 

Аналогічні виплати одержали також прикордонники в інших містах України.

Нагадаємо, що Держприкордонслужба наприкінці минулого року спрямувала 112 мільйонів гривень на компенсацію за житло для 99 родин українських прикордонників. Голова Державної прикордонної служби України полковник Сергій Дейнеко зауважив, що прикордонники, які отримали цю компенсацію, знаходилися в черзі з 1987 до 1999 рр.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню