телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
У КПВВ жінка намагалась підкупити прикордонників, аби перемістити препарати на чверть мільйона гривень
08/02/19 - 08:36

Препарати загальною вартістю майже 250 тисяч гривень вилучено, а повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» направлено до Національної поліції.

Підрозділи Об’єднаних сил, які виконують завдання в контрольних пунктах в’їзду-виїзду, на виконання розпорядження командувача Об’єднаних сил, перекривають усі можливі шляхи незаконного збагачення ділків, які постійно здійснюють спроби незаконного переміщення товарів через лінію розмежування.

Так, в КПВВ «Новотроїцьке» для оформлення на виїзд до тимчасово окупованої території України прибув автомобіль, яким їхала пасажирка - 52-річна  жителька Донецька.

Під час проведення контрольних операцій оглядовою групою прикордонників та представників ДФС, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, у жінки в особистих речах було виявлено велику кількість медичних та косметологічних препаратів в асортименті. Мету перевезення такої кількості «багажу» громадянка пояснила плануванням використовувати це у власному косметологічному салоні.

Зрозумівши, що їй не вдасться налагодити «процедури ботоксу» на окупованій території, жителька Донецька спробувала «домовитися» з правоохоронцями щодо не притягнення її до адміністративної відповідальності та все ж таки переміщення зазначених товарно-матеріальних цінностей через лінію розмежування і запропонувала хабар у розмірі 150 євро. Громадянку було попереджено про кримінальну відповідальність за пропозицію неправомірної вигоди службовій особі та  задокументовано всі її неправомірні дії.

Препарати загальною вартістю майже 250 тисяч гривень вилучено, а повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення за ст. 369 ККУ «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» направлено до Національної поліції України для прийняття відповідного правового рішення.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню