У Донецько-Луганському регіональному управлінні Держприкордонслужби України призначено нового керівника

НАЗАД
24 сiчня 2019 09:05

Рішенням Колегії Державної прикордонної служби України за погодженням з Міністром внутрішніх справ та Президентом України на посаду начальника Донецько-Луганського регіонального управління призначено полковника Лебедя Олександра Вікторовича.

Офіційно представити особовому складу нового керівника прибув заступник Голови Держприкордонслужби України генерал-лейтенант Олег Бляшенко. Він відзначив важливу роль прикордонників Донецько-Луганського регіонального управління, що виконують завдання в складі Об’єднаних сил з відсічі і стримування російської військової агресії та висловив слова вдячності попередньому очільнику органу управління генерал-майору Володимиру Бондару за вміле керівництво і сумлінне виконання службових обов’язків.

У свою чергу генерал-майор Володимир Бондар подякував всьому персоналу регіонального управління за проведену велику спільну роботу: «Налагоджено службову діяльність та усі види забезпечення, покращується стан справ в органах та підрозділах охорони кордону. І в цьому заслуга всього особового складу. Протягом короткого часу вдалося створити справжній колектив, який готовий до виконання бойових завдань та дій за призначенням. Мав честь бути Вашим керівником. Впевнений, що всі завдання будуть вами виконані», - підсумував Володимир Бондар.

Новопризначений начальник Донецько-Луганського регіонального управління полковник Олександр Лебідь запевнив, що сформований військовий колектив органу управління продовжить гідне виконання визначених завдань в складі Об’єднаних сил, докладе усіх зусиль до їх успішного виконання та примноження всіх здобутків.

Народився Олександр Вікторович 2 січня 1963 року в місті Покров Дніпропетровської області, одружений та має двох синів.

До призначення керівником регіонального управління обіймав керівні посади в оперативно-військовому відділі «Краматорськ» та Донецько-Луганському регіональному  управлінні Держприкордонслужби України.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}