телефон довiри - 1598
Україна, м. Київ, 01601, вул. Володимирська, 26
A-
A
A+
Українська
У 2018 році прикордонники виявили близько 5,3 тисячі підроблених та недійсних паспортних документів
06/12/18 - 08:55

У столичному аеропорту прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» виявили у паспортних документах двох громадян Китаю підроблені відмітки про тимчасове проживання в Україні.

Минулої доби в пункт пропуску «Тиса», на виїзд з України, прибула українка разом з дитиною 2014 року народження. На прикордонний контроль жінка надала заяву від батька про згоду на вивіз неповнолітнього дівчинки за кордон, отриману в генеральному Консульстві України в Мілані. Під час додаткового вивчення документів прикордонники Чопського загону встановили, що надана заява є недійсною, оскільки містить ознаки підробки.

Для надання пояснень та проведення подальших слідчих дій правопорушницю та повідомлення про виявлення можливого кримінального правопорушення за статтею 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів» передано співробітникам Нацполіції.

Держприкордонслужба нагадує, якщо ваша дитина виїжджає за кордон без батьків, або у супроводі лише одного з них, під час перетину кордону обов’язково потрібно мати відповідний нотаріально засвідчений дозвіл батьків (іншого з батьків, який не виїжджає з дитиною). Для оформлення такого документа потрібно звернутися до будь-якого українського нотаріуса, або ж, якщо батьки перебувають за кордоном, до консульських установ України.

А в столичному аеропорту прикордонники Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» виявили у паспортних документах двох громадян Китаю підроблені відмітки міграційної служби про тимчасове проживання в Україні. По даному факту до Нацполіції направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Загалом у поточному році співробітники прикордонного відомства виявили близько 5,3 тисячі підроблених та недійсних паспортних документів.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню