Троє з семи порушників карантину самоізолювалися лише на 1 день

НАЗАД
08 квiтня 2020 12:47

За добу на кордоні співробітники Держприкордонслужби виявили відразу сімох осіб, які порушили правила самоізоляції. Більшість з них зупинили на Львівщині під час виїзду в Польщу.

Четверо з сімох порушників прибули в пункт пропуску «Краківець», що на Львівщині. Троє з них – два чоловіка та одна жінка – їхали одним автомобілем. Під час перевірки за базами даних, з’ясувалося, що ці особи лише 6 квітня приїхали в Україну з-за кордону. Тоді, у пункті пропуску усі вони підписали згоду та мали перебувати на добровільній самоізоляції до 20 квітня, але вже за добу знову опинилися на кордоні.

За даним фактом прикордонники поінформували співробітників Національної поліції, які склали на порушників протоколи адмінпорушень за ст. 44-3 КУпАП.

Варто наголосити, що в’їжджаючи в Україну під час карантинних обмежень вже 155 тисяч осіб дали згоду на добровільну самоізоляцію. Інформацію про цих громадян прикордонники вносять до бази даних. У разі, якщо такі особи протягом двох тижнів з моменту підписання згоди знову з’являються на кордоні, співробітники Держприкордонслужби інформують про них Нацполіцію для подальшого правового реагування.

Загалом на державному кордоні України вже виявлено майже 30 осіб, які порушили правила самоізоляції.

Державна прикордонна служба України вкотре звертається до громадян із закликом залишатися вдома та не порушувати взяті на себе зобов’язання, аби зменшити передачу інфекції і не наражати життя оточуючих на небезпеку!

Нагадуємо, що за порушення правил з карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, тягне за собою накладення штрафу на громадян від 17 до 34 тис. грн.

 

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси