Телефон довiри - 1598
вул. Володимирська, 26, м. Київ, 01601, Україна
A-
A
A+
Українська
Тренування і змагання – чотирилапі прикордонники вдосконалюють навички в режимі нон-стоп
27/06/20 - 12:11

Контрольний пункт в'їзду-виїзду «Новотроїцьке» розпочав пропускні операції, тому й у службових собак Донецького прикордонного загону знову багато роботи з пошуку забороненого.

Окрім цього - чотирилапі зі своїми господарями продовжують тренування і навіть змагаються за звання кращого інспектора-кінолога.

У сумках, будівлях та конструктивних особливостях автомобіля службові собаки Донецького загону вишукують запахоносії з наркотичною речовиною, вправляються з пошуку зброї та боєприпасів. Спека є фактором, що знижує рівень уваги, але ці чотирилапі прикордонники звикли якісно працювати в будь-яких умовах довгий проміжок часу.

Окрім КПВВ вихованці служби кінологічного забезпечення розшукують заборонене також і на суднах в Маріупольському торговельному порту та ведуть пошук по всій лінії розмежування, виявляючи схрони бойовиків. Є й ті, що навчені на затримання правопорушників.

Як найвправніші цього разу відзначені німецький вівчар Амір та лабрадор Делайт. Щоб також отримати можливість бути кращим серед кращих – достатньо звернутися в Донецький прикордонний загін (м. Маріуполь, вул. Гагаріна 150 а, +380977394725) та підписати контракт.

* При використанні матеріалу гіперпосилання на цю сторінку обов'язкове

розмістити коментар
* Ваше ім'я
Ваш E-mail
* Текст
опублікувати
+ Розгорнути меню