Тижневий звіт роботи КПВВ у районі проведення ООС

НАЗАД
10 квiтня 2021 09:29

За розпорядженням командувача Об’єднаних сил на лінії розмежування всі КПВВ щоденно, з 8.00 до 16.00, відкриті для пропуску. Водночас, фактичний пропуск здійснювався лише у двох з них.

Російсько-окупаційні війська залишають повністю заблокованими дорожні коридори через контрольні пункти в’їзду-виїзду «Щастя», «Золоте», «Гнутове», «Майорське» та «Мар’їнка».

Рух дорожнім коридором до контрольного пункту «Новотроїцьке» окупанти відкривають лише двічі на тиждень. При цьому російські найманці перешкоджають вільному переміщенню людей суттєво обмежуючи пасажиропотік.

Так, через КПВВ прослідували 200 громадян та 38 транспортних засобів у бік тимчасово окупованої частини Донеччини, а 222 громадянина та 41 транспортний засіб – у напрямку контрольованої території.

Щоденно пропускні операції здійснювалися лише у КПВВ «Станиця Луганська». Пасажиропотік там залишався на рівні попереднього тижня. Загалом військовослужбовці Держприкордонслужби України оформили на тимчасово окуповану територію 5 294 особи, на контрольовану територію – 5 230 осіб.

Крім того, проросійські бойовики не допустили на тимчасово окуповану територію України 10 громадян. Прикордонники забезпечили їх повернення на контрольовану територію.

Також прикордонники виявили 4 громадянин, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документами. До Нацполіції направлені повідомлення про виявлення ознак кримінальних правопорушень.

Через КПВВ «Щастя» проїхало 11 вантажних автомобілів від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Для потреб мешканців тимчасово окупованих територій України доправлено будівельні матеріали та матраци. Загальна вага гуманітарної допомоги склала близько 100 тонн.

Нагадуємо, для подальшого запобігання поширенню COVID-19 Урядом посилено умови в’їзду в Україну. Відтак, відповідно до наказу командувача Об’єднаних сил, в контрольних пунктах продовжено дію карантинних обмежень. Обов’язковою умовою залишається проходження температурного скринінгу та перебування в КПВВ у захисній масці (респіраторі) із дотриманням соціальної дистанції.

Без самоізоляції будуть пропускатися громадяни України, які бажають здійснити вакцинацію від COVID-19 на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження в повному обсязі, за умови пред’явлення запрошення на вакцинацію з унікальним ідентифікатором.

Громадяни України, які підлягають самоізоляції під час слідування на контрольовану територію, зобов’язані встановити та активувати мобільний додаток системи «Вдома». У разі неможливості встановлення мобільного додатка вони підлягають обсервації.

Для пропуску на контрольовану територію громадяни повинні дати згоду на проведення заходів обов’язкової самоізоляції з використанням єдиного електронного сервісу «Вдома» або обсервації.

А іноземцям під час перетину лінії розмежування окрім цього необхідно мати поліс страхування.

Відгуки та коментарі

Ваше ім'я
Ваш E-mail
Текст

Популярні розділи та сервіси

{page_script_full_path}