Спортсмени-прикордонники привезли з Мілану 5 золотих медалей

НАЗАД
25 червня 2018 14:06

З 21 по 24 червня 2018 року в Мілані пройшов Чемпіонат світу з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях прийняли участь спортсмени з 27-ми країн світу, у тому числі й представники українського прикордонного відомства.

За підсумками змагань молодший  сержант  Василь Потокій у двоборстві – вагова категорія 74 кілограмів, прапорщик Ольга Масловець у вправі ривок – вагова категорія 75 кілограмів, сержант Василь Михайлінчик у двоборстві – вагова категорія 80 кілограмів, а також старший прапорщик Володимир Поручіков у вправі довгий цикл – вагова категорія 87 кілограмів вибороли золото та звання чемпіонів світу.

Крім того, молодший сержант Максим Олійник у двоборстві – вагова категорія понад 95 кілограмів посів друге місце та отримав звання срібного призера чемпіонату світу, а головний тренер Спортивного комітету підполковник Андрій Яремус у двоборстві – вагова категорія 95 кілограмів виборов також золото та звання чемпіону світу серед ветеранів.

Приємно зазначити, що в загальнокомандному заліку збірна України серед 27 країн світу посіла третє місце.